Сотрудник склада/ Pracownik magazynowy z upr. na wózki widłowe

Oferujemy:

- możliwość zdobycia uprawnień na prowadzenie wózków UDT zgodnie z obecnie obwiązującymi przepisami,
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
- możliwość awansu i wzrostu wynagrodzenia już w pierwszym roku pracy,
- system premiowy,
- stabilne i pewne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
- benefity pracownicze w ramach ZFŚS (m.in. karty MultiSport, bilety do kina, karty pre-paid do aptek, dopłata do kolonii dziecka, zwrot za artykuły szkolne i inne),
- rozwój zawodowy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wymagania:

- uprawnienia do obsługi wózka widłowego (mile widziane: wysokiego składu),
- czynne prawo jazdy kategorii B mile widziane,
- wykształcenie zawodowe lub średnie,
- min. 2 lat doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku,
- rzetelność, uczciwość oraz dbałość o powierzony sprzęt,
- odpowiedzialność, samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy własnej,
- dyspozycyjność oraz gotowość wykonywania pracy w systemie 3-zmianowym.

Obowiązki:
- załadunek i rozładunek towaru (ręczny/ wózkiem widłowym),
- kompletacja towarów zgodnie z zamówieniami Klientów,
- transport i składowanie towarów na terenie magazynu,
- przygotowywanie prób przesyłek dla Klientów,
- przestrzeganie procedur dotyczących m.in. kontroli jakości oraz zasad BHP,
- prace porządkowe na terenie magazynu,
- udział w okresowych inwentaryzacjach,
- praca na wózku widłowym.

Zachęcamy do aplikowania! Prowadzimy rekrutację on-line!
Dziękujemy za każdą przesłaną aplikację, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Основные задачи:

·        погрузка и разгрузка товара

·        сбор товаров в соответствии с заказами клиентов

·        транспортировка и хранение товаров на складе

·        подготовка пробных поставок для клиентов

·        соблюдать процедуры относящиеся к правилам контроля качества и безопасности

·        техническое обслуживание склада

·        участие в периодических инвентаризациях

·        работа на вилочном погрузчике

Мы предлагаем:

·        профессиональное развитие в компании, которая занимает лидирующие позиции на рынке

·        фиксированная заработная плата и мотиваенная система поощрения

стабильные и безопасные условия труда на основе трудового договорa

Oжидания:

·        образование профильное или среднее

·        опыт работы на похожей должности

·        права на управление и эксплуатацию вилочного погрузчикa

·         аккуратность, честность и уход за ввереным оборудованием

·        готовность работать в три смены

·        наличие санитарно-эпидемиологической книжки будет дополнительным преимуществом при отборе кандидатов.

Благодарим Вас за каждоe высланное резюме,

 в то же время информируем, что мы свяжемся только с выбранными кандидатами.

Wysyłając aplikację, zgadzasz się na przetwarzanie przez Atlanta Poland S.A. z siedzibą w Gdańsku, ul. Załogowa 17, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 2 lat od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail lub naszym Inspektorem Ochrony Danych

  • Dodane o 10:31, 21 września 2020
  • Wyświetleń:320
  • ID ogłoszenia: 451256697

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Gdańsk, Pomorskie, Letnica

O firmie
Atlanta Poland S.A. istnieje od 1990 roku i jest największą w Polsce firmą importującą oraz sprzedającą bakalie wykorzystywane do produkcji wyrobów czekoladowych, słodyczy, ciastek oraz pieczywa. Spółka posiada ponad 30% udziału na rynku bakalii w Polsce.

Dzięki realizacji założonej strategii rozwoju w 2005 roku firma Atlanta Poland S.A. stała się spółką giełdową, notowaną na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Od 2009 roku zaistniała na rynku detalicznym oferując pełną gamę bakalii konfekcjonowanych
oraz słodyczy sprzedawanych pod markami Bakal oraz Kujawianka.
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika Atlanta Poland S.A.