To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca inżynieryjna, techniczna w Gdańsk.

Koordynator działu technicznego Atlanta Poland S.A.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad realizacją zadań Działu Technicznego w zakresie Utrzymania Ruchu,
  • Koordynacja działań Utrzymania Ruchu w celu zapewnienia prawidłowego przebiegu procesów produkcyjnych i technologicznych,
  • Planowanie, organizacja, koordynacja i nadzór nad pracą podległych pracowników
  • Realizacja i nadzór nad prawidłowym wykonywaniem przeglądów technicznych, remontów , konserwacji infrastruktury, instalacji, maszyn, urządzeń,
  • Udział w realizacji nowych uruchomień, procesów technologicznych oraz w procesach inwestycyjnych,
  • Realizacja i nadzór nad uruchamianiem maszyn i linii produkcyjnych,
  • Opracowywanie i prowadzenie dokumentacji technicznej infrastruktury, instalacji, maszyn, urządzeń oraz pozostałego sprzętu technicznego
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej infrastruktury, instalacji, maszyn, urządzeń oraz pozostałego sprzętu oraz dokumentacji realizowanych przeglądów i pozostałych działań,
  • Tworzenie i wdrażanie rozwiązań optymalizujących procesy w Dziale,
  • Zarządzanie potencjałem podległego zespołu, dzielenie się wiedzą, promowanie postaw rozwoju, współpracy i wzajemnego szacunku.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne o profilu mechanika-automatyka lub elektryka-automatyka; wykształcenie wyższe techniczne o tym profilu będzie znaczącym atutem,
  • Mile widziane minimum 2-letnie doświadczenie w działach technicznych, preferowane działy utrzymania ruchu,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej jest niezbędna na stanowisku pracy, znajomość zagadnień TPM,
  • Uprawnienia eksploatacyjne i dozorowe SEP do 1kV, uprawnienia UDT - będą dodatkowym atutem,
  • Praktyczna znajomość programów typu AutoCAD mile widziana,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, komunikacyjne, nastawienie na współpracę i wspólne realizowanie celów,
  • Otwartość i chęć rozwoju, umiejętność przekazywania posiadanej wiedzy,
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Stabilną i pewną pracę (umowa o pracę) w firmie z 30-letnią tradycją, o ugruntowanej pozycji lidera w branży spożywczej,
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń i szerokiego rozwoju zawodowego,
  • Udział w projektach technicznych interdyscyplinarnych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • Prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym - MEDICOVER,
  • Benefity pracownicze w ramach kafeterii ZFŚS (m.in. bilety do kina, karty przedpłacone do aptek, dofinansowanie do kolonii dla dzieci, kartę MultiSport, i inne).

Zachęcamy do aplikowania! Rekrutujemy on-line.

Dziękujemy za każdą przesłaną aplikację, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Dodane o 11:05, 26 czerwca 2020
  • Wyświetleń:578
  • ID ogłoszenia: 609204174

Ogłoszenia użytkownika Atlanta Poland SA